WARSAW FASHION STREET 2012

24 czerwca Krakowskie Przedmieście zamieniło się  w wybieg, a to za sprawą Doroty Wróblewskiej i organizowanego przez nią Warsaw Fashion Street. Byłą to już dziewiąta edycja, podczas której prezentowane były kolekcje projektantów z Crakow Fashion Awards, Off Fashion Kielce, Talent Warsaw Fashion Street, New Look Design, pokazy charytatywne oraz pokazy autorskie jak choćby Moniki Ptaszek, TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, Bizuu, Elie Tahari, Zuo Corp, Łukasza Jemioła i wielu innych projektantów.

Wśród inicjatyw Warsaw Fashion Street znalazły się również pokazy "Ulica modna" oraz "Mody blogerów", w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Zawsze byłem ciekaw jak to jest na wybiegu, a gdy już tam się znalazłem nagle zanik pamięci i tak naprawdę nie wiem kiedy przeszedłem te 100 metrów... mimo wszystko bardzo miłe doświadczenie, świetnie spędzony czas z moimi dobrymi znajomymi oraz możliwość poznania nowych blogerów.
pic/video:
Szymon Brzóska, vilac.com.pl, with-vanity, poppyhuplik,

5 komentarzy:

MACADEMIAN GIRL pisze...

Hehe, Tobie minęło nie wiem kiedy a mi się dłużyło jak cholera xD
Wyglądałeś świetnie, ale to ci już mówiłam! ;***

Jeszcze raz dzięki za wszystko :)))

Anonimowy pisze...

bardzo fajnie się prezentowałeś:) a co do przejścia tych 100m - z czasem byś się przyzwyczaił i stres z tym związany by minął ;)

Glam Paula pisze...

Niesamowite przeżycie, mam nadzieję, że do zobaczenia za rok :) Miło było Cię poznać.

Estilover pisze...

Byłem, widziałem, bardzo dobra prezentacja. Zdecydowanie przodowałeś na tle innych panów blogerów.

estilo-ver.blogspot.com

Anonimowy pisze...

też widziałam, gdzieś z publiki, bardzo fajnie wyglądałeś ;) tak samo myślę, że przodowałeś na tle innych ;)