CHANGES

Nieubłaganie zbliżają się 3 lata istnienia mojego bloga, przez co postanowiłem wprowadzić tutaj kilka zmian. Na pierwszy ogień poszedł header, który wykonała dla mnie ilovegooseberry.blogspot.com . Dziewczyna jest studentką Akademii Sztuki w Szczecinie, i jak dla mnie jest mega uzdolnioną ilustratorką i grafikiem. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia jej bloga i przejrzenia prac z portfolio.

W najbliższym czasie chciałbym wprowadzić w życie jeszcze kilka pomysłów, ale o tym juz wkrótce!

A niżej zdjęcia, które zrobiła mi Marlen z www.paperboats.me podczas łódzkiego fashion week'u. W piątek było mroźnie, ale słonecznie i bez śniegu... szkoda że ta aura nie utrzymała się przez cały fashion week.7 komentarzy:

Milex pisze...

love it!

Arnold Teja pisze...

I love the video! Plus my favorite male model was in there!

Nathan Niche pisze...

Nice fashion vid, I like the way the lighting really adds to the mood huh! So glad I clicked on your comment that led me back to your blog, and oh yeah I totes followed you since your posts' contents are info and image juicy so expect to be seeing some regular comments from me, you don't have to follow me back don't worry. Ok, I've just posted up a new outfit post of me reinterpreting the "school boy" look, this is as conservative as I'm gonna get lol, tell what you think ;)

xx The Provoker
http://www.the-provoker.com/2012/10/geek-chiq.html

Borjana pisze...

Woohoo,love,looove everything,honey!;)
xx
B.
http://www.beeswonderland.com

Anonimowy pisze...

nice video, Clément Chabernaud <3
;)

Jesuswannatouchme pisze...

estetyczna uczta dla oka!
coś wspaniałego!
<3

Lorenzo Liverani pisze...

LOVE THE VIDEO!!!


http://www.your-mirror.com/

http://www.your-mirror.com/

http://www.your-mirror.com/