Galaxy / nebula t-shirt

Gdy zobaczyłem kolekcje Christopher'a Kane'a na wiosne/lato 2011 pierwsze co przemknęło mi przez głowę to myśl: totalny kosmos - w znaczeniu przenośnym i dosłownym zarazem.

Zachwyt kosmosami, galaktykami i innymi ciałami niebieskimi narastał z każdym dniem coraz bardziej i bardziej, jednak kosmiczna cena kolekcji Kane'a studziła mój zapał, nie wspominając już o tym, że jej seria rozeszła się na dniach.

Wymarzony zamiennik znalazłem jednak na youreyeslie, i mimo kilku problemów z dostarczeniem paczki, w końcu doszła - po półtora miesiącu - ale ważne że dotarła bo to co w niej zobaczyłem sprawiło, że z radości złamałem prawo grawitacji :)9 komentarzy:

TheMen'sSide pisze...

Na początku absolutnie nie byłem przekonany do tego typu rzeczy, tzn. galaktycznych - z każdym, jednak dniem coraz bardziej chcę mieć coś takiego. Twoj t-shirt bardzo ciekawie wygląda, a na tej stronie którą podałeś widziałem jeszcze inne genialne t-shirty!

Tim Viktorsson pisze...

thanx! :)
i like ur blog 2!

Anonimowy pisze...

genialny t-shirt.

Brad Paige pisze...

These are very cool! i have a strange obsession with galaxy prints!I used to have a blog where i would do illustrations mainly butttt i opted to do something more personal as well its new but it would be awesome if ud check it out and tell me what you think? Stay gnarly! xoxo
http://theivesandmartyrs.blogspot.com/

Cezary Ck Koralewski pisze...

Co to były za problemy z przesyłką? Zastanawiam się nad zamówieniem z youreyeslie, ale teraz się zaniepokoiłem.

Pozdrawiam,
Ck

Style-Spy-Blogger pisze...

problem byl nieciekawy bo czekalem na paczke a ona nie przychodzila, oczywiscie 50 maili i na zaden brak odpowiedzi no to za pomoca paypal'a(bo nim placilem za transakcje) rozpoczelem spor i wtedy reakcja byla szybka:P natychmiast odpowiedz ze mieli jakies problemy i paczka w 5 dni doszla:P

Cezary Ck Koralewski pisze...

aha, niedobrze ;/ pomyślę nad tym, rzecz którą chciałem od kilku dni jest out of stock i chyba aż tak nie mam ochoty na substytut, ale dziękuję za cynk :)

FASHION GALAXY pisze...

galaktyka <3 <3 <3

xxx pisze...

uwielbiam motyw kosmiczy, mam już upatrzoną koszulkę i szalik <3 xoxo